SAW Live Or Die... Make your Choice!

jesli zycie ci niemile porozmawiaj z JigSawem


#1 2010-09-30 22:03:55

JigSaw

http://img641.imageshack.us/img641/6474/jigsawpng.png

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 10
Punktów :   

SAW III/PIŁA III Makabry ciąg dalszy ...

"Piła III" zaczyna się oczywiście bardzo przejmująco. Nie wiadomo w zasadzie, kiedy rozpoczyna się akcja, bo początek, środek i koniec filmu mają takie samo tempo: przerażająco zawrotne.
http://gfx.filmweb.pl/po/14/98/271498/7122801.2.jpg?l=1185190085000
Już w trakcie napisów rozgrywa się dramat. Dramat, który zapewne każdego porusza od pierwszych sekund filmu. Kto oglądał drugą część tej znakomitej trylogii, nie zdziwi się, jak zaczyna się trzecia część. Dla niewtajemniczonych i tak chyba to nie jest zbyt ważne, bo fabuły w "Pile" jak nie było, tak nie ma. Motywy powtarzają się nieustannie, z małymi jednak różnicami: tym razem facet nie odpiłowuje sobie nogi - idzie na całość i rozgniata ją na kwaśne jabłko kawałkiem betonu. Każdy z bohaterów w zasadzie poddany jest ciężkiej próbie zmienienia swojego świata na lepsze - okazuje się, że po raz trzeci główna bohaterka była "sprawdzana" przez Jigsawa, oczywiście gra skończyła się niepomyślnie dla niej, ach! Ale o czym ja tutaj piszę? Przecież będą jeszcze 2 następne części "Piły", więc może jednak dzięki ciężkiej pracy nad sobą, zrozumie ona jak bardzo cenne jest życie?
REKLAMA

Zapewne nie tylko ja po seansie zaczęłam rozmyślać nad sensem istnienia. Czym jest dla mnie życie? Dlaczego nie doceniam tego, co mam? Co mogłabym zrobić, aby poczuć, że jestem wolnym człowiekiem, niezależnym od innych? Chyba skusiłabym się na taką przeprawę, jaką funduje nam John Kramer i jego uczennica Amanda. Dzięki nim bez trudu odpowiedziałabym sobie na wszystkie wyżej zadane pytania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fjakfrajer.pun.pl www.avadakedavra.pun.pl www.garadera.pun.pl www.bloodman.pun.pl www.ztquake3.pun.pl